Představujeme keychain beacony

keychain beacon

Představujeme keychain beacony

Představujeme “keychain uBeacony” pro zaměstnance, realitní makléře a on-the-move podnikatele.

Keychain beacon

Vzhledem k tomu, že trh s beacony dozrává, vidíme poměrné možnosti v příkladech použití, se kterými vstupujeme na trh. V roce 2017 jsme zjistili, že beacony se hodí i mimo maloobchodní prodejní plochy a chodby, ale že se vhodně uplatní i při osobních schůzkách, větších výstavách a konferencích mezi realitními zprostředkovateli, odborníky z oblasti služeb a majiteli firem.

Pro podporu těchto “pracovníků” na cestách společnost Promonet zavádí beacony s klíčovými přívěsky do lineupu s hardwarem. S tímto posledním přírůstkem stojí Promonet jako první marketingové řešení, které podporuje rozsáhlé bluetooth kampaně na různých hardwarových zařízeních.

all-ubeacons

Keychain Beacony mají malý tvar a lze je snadno připojit k vašim klíčům, peněženkám nebo dokonce i k obojku vašeho domácího mazlíčka – mají rozměr přibležně naší dvacetikoruně!

20

Pro koordinátory událostí, dobrovolníky a účastníky

Beacony, které jdou kamkoliv, stimulují chuť obchodníků na seminářích a simpóziích! Tyto beacony nosí zaměstnanci a manažeři na veletrzích a větších podnikatelských akcích a seminářích, aby se zvýšil zájem a poskytované služby a zvýšil zážitek návštěvníků.

Beacony jsou využívány k vysílání:

 1. Programu a událostí
 2. Oznamují zajímavá témata týkající se události
 3. Trasy k místům sedadel, koncesním stánkům, bankomatům, toaletám a sázkovým oknům
 4. Prodej a propagace vstupenek
 5. Menu pro objednávání jídel a nápojů

V případě rozsáhlých konferencí se stánky specifickými pro firmy, účastníci používají tyto drobné beacony

 1. Přivádění zákazníků k jejich stánku
 2. Vysílání nabídek a informace o produktech
 3. Výměna digitálních vizitek během síťových relací

Pro realitní makléře

V posledních měsících realitní makléři využívají zajímavé způsoby beaconů na klíčích, zatímco se pohybují po městě.

 1. Push vizitky
 2. Vyhledávání nemovitostí pomocí pokynů na mapách Google
 3. Zachyťte více zákazníků pomocí funkce tap-to-call (tlačítko na přímé volání)
 4. Vysílejte informace o vámi prodávaných domech v okolí

 

Pro náboráře

V roce 2017 došlo k mnoha případům využití beaconů a “rekrutování” bylo rozhodně oblíbené. Beacony byly používány na veletrzích práce, vojenských náborech a k přijetí na vysokou školu. Prestižní univerzity, jako je univerzita v Bradfordu, využila při přijímacím procesu beacony s dlouhým dosahem. Je však zajímavé, jak mobilita beaconů přispívá i k politickým kampaním.

Keychain Beacony jsou používány k –

 1. Posílejte personalizované informace nebo služby týkající se fakulty, kterou navštěvujete
 2. Vysílání upozornění o oborech a plánech
 3. Zaznamenejte odpovědi pomocí formulářů
 4. Zasílejte nabídku brigád pomocí formulářů
 5. Rozesílejte FAQ’s k nejčastějším dotazům

 

keychain-beacon2

A BEACON SO small, THAT IT IS A BIG DEAL!

Beacon s klíčem je malý, ale stále je plně a stejně funkční jako jeho větší “sourozenci”. Nabízí stejné funkce, které se nacházejí v plných velikostech beaconů zabalený v mnohem menším formátu.

 

1. Lehký a kompaktní – Navržen pro přenášení

Keychain beacon váží asi 16 gm a mají rozměr 42 x 31 x 11 mm, tedy téměř velikost mince! Specifikace tohoto hardwaru jsou vhodné pro všechny možnosti užití na cestách.
Keychain beacony přicházejí s příslušenstvím, jako je šňůrka na krk a klíčenka, což jej činí stále více elegantním a jednodušším.

2. Vysílá až do vzdálenosti 50 metrů

Maximální dosah vysílání Keychain beaconu je přibližně 50 metrů. To však závisí také na několika vnějších faktorech, jako jsou fyzické překážky, materiál, který signál prochází apod. Nastavení od výrobce beaconu je v základu nastaveno na vzdálenost 25 m a lze jej při objednávce přenastavit na maximální dosah.

S Keychain beacony, vzhledem k jejích mobilitě se zákazník musí spokojit s menším přenosovým rozsah. Pokud je rozsah přenosu důležitým faktorem pro váš případ použití, vyzkoušejte kapesní beacony, což je dobrá kombinace malého tvarového faktoru a vyššího dosahu vysílání.

3. Eddystone a iBeacon kompatibilní

Eddystone and iBeacon

Hardwareová infrastruktura je vybavena pro podporu obou marketingových protokolů – Eddystone a iBeacon. To znamená, že je vhodná pro oba případy – když máte nainstalovanou aplikaci  (Apple) nebo bez ni (Android).

 

Pokud chcete začít s novým projektem, kontaktujte nás.  Po dodání uBeaconu můžete vaše kampaně spustit za méně než 15 minut!

 

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *